Kapet mat çifti i famshëm (Foto)

Kapet mat çifti i famshëm (Foto)

Janë përfolur për një lidhje dashurie midis tyre, por asnjëherë nuk e kanë pranuar.

Por duke qënë kaq të famshëm nuk kishte se si ata ti shpëtonin aparatit të paparacëve.
Emma Watson dhe Chord Overstreet janë fotografuar së bashku të kapur për dore teksa shëtisnin në rrugët e Los Angeles.
Pas ndarjes së saj nga ish i dashuri disa muaj më parë, Emma ka deklaruar se nuk dëshiron që jeta e saj private të jetë në fokus të mediave.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje