Kaq seksi duket Era në imazhin e fundit (FOTO)

Kaq seksi duket Era në imazhin e fundit (FOTO)

Këngëtarja më e suksesesshme shqiptare, Era Istrefi përveç muzikës së mrekulleshme që interpreton di të shfaqet edhe seksi.

E tillë është edhe në këtë imazhin e fundit, të realizuar gjatë kohës kur ishte në Dubai. Megjithatë, pamja dhe fiziku mëse në formë lë shumë për tu admiruar.

Një fotografi kaq “hot” e Erës, nuk ka si të mos pëlqehet dhe komentohet nga një milionë, ndjekësit që ka.

Ndryshe, Era Istrefi në Dubai ka performuar për herë të parë, në dy koncerte me mijëra njerëz të cilët brohorisnin për të.

“Origami”, është kënga e fundit që ka lansuar këngëtarja Istrefi.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje