Katër të arrestuar në Malishevë, keqpërdorën seksualisht dy vajza

Katër të arrestuar në Malishevë, keqpërdorën seksualisht dy vajza

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Malishevë, të cilët dyshohen se keqpërdorën seksualisht dy femra.

“Janë arrestuar katër te dyshuar meshkuj K-Shqiptarë pasi që të njëjtit kishin detyruar dy viktimat femra K-Shqiptare në prostitucion dhe i kishin keqpërdorë seksualisht. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport të policisë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje