Katër të lënduar pas një aksidenti tek udhëkryqi Lipjan-Janjevë

Katër të lënduar pas një aksidenti tek udhëkryqi Lipjan-Janjevë

Katër persona janë lënduar gjatë një aksidenti që ka ndodhur dje tek udhëkryqi Lipjan – Janjevë.

Dy femra dhe dy meshkuj të cilët ishin shtetas të Maqedonisë janë dërguar në QKUK dhe pas pranimit të ndihmës mjekësor, të njëjtit janë liruar.

Aksidenti ka ndodhur mes dy automjeteve dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje