Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra

Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra

Kelly Brook mezi po e pret verën.

Modelja dhe aktorja britanike ka postuar në Instagram një foto nga vera e kaluar, ku shihet me xhinse të shkurtra dhe të ngushta.

38-vjeçarja, e cila është e lidhur me modelin 32-vjeçar Jeremy Parisi, mori lavdërime për këtë foto.

“Bukuria jote e bën natyrën edhe më të bukur”, shkruan një fans i saj. 

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje