Kësaj radhe Kejvina nuk lë vend as për imagjinatë me këto të...

Kësaj radhe Kejvina nuk lë vend as për imagjinatë me këto të pasme!

Kejvina Kthella apo siç  njihet për publikun velina te ”Xing me Ermalin”, befason pothuajse gjithnjë me paraqitjet e saj.

Përveç  në emision që vjen tejet atraktive dhe me kreacione të veçanta, ajo ju lë pa fjalë edhe në përditshmëri. Në rrjete sociale është poashtu aktive, imazhet e së cilës pëlqehen dhe komentohen gjithnjë.

Në këtë të fundit, ajo nuk lë vend as për imagjinatë përderisa vë në pah të pasmet bombastike, që siç shihet nuk ndalet së punuari në palestër.

Një foto si kjo, nuk lë pa u pëlqyer dhe komentuar nga fansat e Kejvinës.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje