Kështu e uron Yllka Kuqi bashkëshortin për ditëlindje!

Kështu e uron Yllka Kuqi bashkëshortin për ditëlindje!

Këngëtarja nga Gjakova ka disa vite që është e martuar me Astrit Pallaskën.

E sot pikërisht për ditëlindjen e tij është organizuar një festë me shumë miq dhe familjarë. Me anë të një postimi të publikuar në llogarinë e saj Instagram, kështu e uron Yllka personin e zemrës.

“Urime ditëlindjen”, – ka shkruar ajo.

Ndryshe, ata kanë 17 vite që janë së bashku dhe mbeten një nga çiftet më simpatike të estradës.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje