Kështu po e pret verën Eni Koçi (FOTO)

Kështu po e pret verën Eni Koçi (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Eni Koçi vazhdon të dëshmoj se është njëra ndër artistet më seksi shqiptare.

Ajo tanimë po gëzon çdo sukses të këngëve dhe hiteve të saj qoftë vetëm apo bashkëpunimet. Megjithatë, për çka shquhet më shumë janë linjat trupore bombastike që herë pas here i vë në pah.

E tillë është edhe në imazhin e fundit, kur ka të veshur një kostum me ngjyra, me të cilin paralajmëron se vjera po vjen.

Enin e kemi parë shpesh edhe në Kosovë, e cila supozohet se është në lidhje me artistin, Genc Prelvukaj. Madje, dyshja janë zënë ’mat’, edhe në disa vende teksa po darkonin së bashku.

Ata, poashtu kanë edhe disa bashkëpunime të realizuara.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje