Kështu po qëndron në formë Halle Berry (Foto)

Kështu po qëndron në formë Halle Berry (Foto)

Halle Berry di ta mbajë veten në formë, edhe pse tashmë aktorja e preferuar e shumë personave edhe në moshën 51-vjeçare.

Në rrjetin social Instagram ajo ka postuar një fotografi ku shihet duke qëndruar në një pozë interesante të Yoga-s.

Ajo po ashtu ka treguar se aktivitetet fizike të këtij lloji e bëjnë të ndihet më e fortë dhe t’i ikë lëndimeve.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje