Këto 3 foto të modeles ‘Playboy’, duhet t’i shihni patjetër!

Këto 3 foto të modeles ‘Playboy’, duhet t’i shihni patjetër!

Modelja e ‘Playboy’, Lindsey Pelas është tejet e bukur e madje di të bëhet edhe provokuese, shkruan Magazina.al.

Me pamje të tillë dhe tipare karakteristike Lindsey, padyshim që ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë. Me imazhe seksi modelja Pelas, nuk mund ti mungoj edhe rrjeteve sociale, ajo është mjaft aktive e në llogarinë e saj Instagram, numëron mbi 7 milionë ndjekës, të cilët i çmend me imazhet e zhveshura.

Në 3 fotografitë e fundit, aktorja 26 vjeçare duket shumë ‘hot’ dhe mjaft joshëse që dëshmon se për gjoks s’ka kush ia kalon.

Kujtojmë se Lindsey, kulminacionin e famës së saj e ka arritur me një deklaratë për një medium britanik, kur kishte thënë se kishte probleme të mëdha me shpinën shkaku i gjoksit të saj me përmasa jashtë normales.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje