Kida e mrekullueshme në imazhin e fundit, por vë në pah këtë...

Kida e mrekullueshme në imazhin e fundit, por vë në pah këtë pjesë të trupit (FOTO)

Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun Kida, është njëra ndër artistet më simpatike të skenës.

Ajo tashmë shquhet për stilin unik që ka dhe brendet e ndryshme që posedon, të cilat i ekspozon herë pas here në rrjete sociale.

Të fundit foto, që ka shpërndarë në Instagram, Latifi shkëlqen me një palë syze ”Rayban”, dhe me buzët e kuqe.

Ndryshe, Kida është ndër artistet e para që qëndron ende në labelin “On Records”, pasi së fundmi janë larguar vëllëzërit, Mozzik dhe Getinjo.

Kënga e fundit e publikuar nga ajo, është “TI”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje