Kida e zjarrtë në të kuqe!

Kida e zjarrtë në të kuqe!

Këngëtarja më e re e estradës, Orhidea Latifi apo Kida na befason shpeshherë me pamjen dhe dukjen e saj.

Ajo gjithmonë vjen me stil të ndryshëm dhe me kreacione mjaft unike, e tillë është edhe në imazhin e fundit. Me një palë tuta të kuqe dhe me një grim të lehtë, këngëtarja Latifi ju mahnitë me këtë pamje.

Në projekte dhe mbrëmje muzikore është mjaft e angazhuar. Kënga e fundit ‘Ti’, po pëlqehet tejet mase, tanimë ky projekt numëron mbi 8 milionë klikime në kanalin zyrtar Youtube.

Kida poashtu ka paralajmëruar projekte të reja me të cilat do të sjellë një verë të nxehtë dhe atraktive.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje