Kjo bukuroshe do ta përfaqesoj Shqipërinë në Miss Universe

Kjo bukuroshe do ta përfaqesoj Shqipërinë në Miss Universe

Mbrëmjen e djeshme ne Pallatin e Koncerteve  është mbajtur Miss Universe Albania. Një natë e mbushur me të ftuar dhe supriza të ndryshme. Gara ishte e fortë dhe mes 23 vajzave ajo që arriti të rrëmbente kurorën e më të bukurës ishte Trejsi Sejdini 18-vjeçarja nga Elbasani.

Ajo do të përfaqësojë Shqipërinë në SHBA në kompeticionin ndërkombëtar të Miss Universe i cili transmetohet në FOX News.

Shoqëruesja e Prë e Miss Universe u shpall Ajli Hoxhaj ndërsa shoqëruesja e dytë Irene Dama. Skenën e ndezën këngëtarët e njohur shqiptarë Aurela GAçe, Caydee LIpa, Çiljeta Xhilaga, Ylli Limani.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje