Kjo bukuroshe në peshë do ju lërë pa gjumë (Foto)

Kjo bukuroshe në peshë do ju lërë pa gjumë (Foto)

Ish bukuroshja e “Ex on the Beach’s”, Kayleigh Morris nuk i ka lënë vend imagjinatës derisa ka pozuar në të brendshme të kuqe.

Ajo nuk është e panjohur në këtë fushë pasi që është rritur në diellin e nxehtë të serive “Ex On the Beach”.

Edhe këtë të martë ajo e ka bërë këtë duke pozuar në të brendshme të kuqe gjatë një fotosesioni shumë të nxehtë.

Bukuroshja 29 vjeçare ka treguar gjoksin e saj gjigant dhe format e saj të kolme kur ka dalë para kamerave.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje