Kjo është shuma e veshjeve të Erës në videoklipin e këngës së...

Kjo është shuma e veshjeve të Erës në videoklipin e këngës së Botërorit “Live It Up”

Lajmi se këngëtarja Era Istrefi u bë zëri i Botërorit ‘Rusia 2018’ përkrah Will Smith dhe Nicky Jam, pushtoj të gjitha mediat.

Poashtu edhe paraqitja e saj nga xhirimet e klipit të ‘Live it up’ ishte e komentuar nga publiku dhe shtypi rozë.
Mirëpo ende nuk kemi pasur ndonjë informacion rreth çmimit të veshjes së Era Istrefit për klipin e Botërorit. I ashtuquajturi ‘bodysuit’ që e ka veshur këngëtarja thuhet se kushton 49.95 euro ndërsa sandalet kapin shifrën e 1.095 eurove.

Kënga e Botërorit ‘Rusia 2018’ me klip pritet të dalë të enjten ndërsa kanë dalë pamjet e reja nga xhirimete.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje