Kjo prezentuese shqiptare nuk e ndjen të ftohtin e këtyre ditëve (Foto)

Kjo prezentuese shqiptare nuk e ndjen të ftohtin e këtyre ditëve (Foto)

Ndonëse Shqipëria dhe Kosova, këtyre ditëve po përballen me një motë të ftohtë, është një prezentuese e cila duket se nuk po e ndjen fare temperaturat e ulëta.

Ajo ka realizuar një set fotografik në mes të borës, e veshja e saj nuk ka qenë aq e përshtatshme për këtë kohë, shkruan Magazina.al

Fjala është për prezentuesen sportive të Top Channel-it, Olta Sheta e cila ka realizuar një set fotografikë mjaft provokues.

Më poshtë mund të shihni fotografitë ku Olta shihet edhe pa të brendshme në mes të borës, ndërsa vërehet se edhe fotoshop-i ka pasur duar në fotografitë e prezentueses.

 

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje