Kujt i hyn në shtrat kaq e nxehtë Armela e BB9

Kujt i hyn në shtrat kaq e nxehtë Armela e BB9

Armela Hyseni është një nga ish banoret e BB9 më të komentuar apas daljes.

 Ajo tërhoqi vëmendjen me ndërhyrjet estetike në fytyrën e saj dhe më pas pas heqjes së fashove të operacioneve Armela u kthye më tunduese se rrallë herë.

Pasi mbylli kapitullin me Damianon  brenda në shtëpinë e BB, Armela nuk është parë në shoqërinë e një mashkulli tjetër, të paktën asgjë nuk e ka bërë tani.

Por në foton e fundit detaji i dy gotave e ka tradhtuar. Ajo shfaqet sipër një krevati luksoz teksa ka një shishe shampanje dhe dy gota.

Gjithashtu ajo duket shumë ‘hot’ për ta kaluar natën vetëm. Për të shmangur komentet ofenduese, Armela është kujdesur që ta mbyllë si opsion, pasi ishte e sigurt se me këtë pamje do të vërshonin pafund reagime. 

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje