Kur bëhesh më e thjeshtë seç duhet, stilistja që u bë nuse...

Kur bëhesh më e thjeshtë seç duhet, stilistja që u bë nuse me xhinse (Foto)

Fustani i bardhë i nuses është padyshim ëndrra e çdo vajze dhe ai gjithmonë imagjinohet sa më madhështor me vello të gjatë dhe bisht që nuk ka fund.

Por ama duhet thënë se larmishmëria e njerëzve në këtë botë bën që jo të gjithë njerëzit të emndojën njësoj.

Mirëpo kur i erdhi radha stilistes nga Brooklyn, Claudia Cifu, kemi parë diçka krejt tjetër.

Ajo u martua e veshur në xhinse, dhe pati një festë shumë modeste.
“E dija që nuk doja të vishja diçka të bardhë. Desha që të kem një veshje mjaft të rehatshme” ka thënë Cifu.

Çifti janë së bashku tashmë dy vite, dhe kanë një jetë mjaft të lumtur /albeu.com/

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje