Kur dhe të brendshmet e gjëra me zor ja zë gjoksin Blerona...

Kur dhe të brendshmet e gjëra me zor ja zë gjoksin Blerona Zeqirit

Blerona Zeqiri e cila kohëve të fundit po përflitet shumë për linjat trupore.

Zeqiri e cila u bë pjesë e shtypit rozë nga asetet e saj bombastike, e që ajo vet nuk heziton fare t’i shfaqë ato për ndjekësit e saj.
Edhe pse nuk është se ka një karrierë aq të madhe profesionale, moderatorja Zeqiri vazhdon të jetë më e

Blerona gjithmonë komentohet nga ndjekësit e saj për kilet e tepërta, por siç duket ajo vet nuk e ka problem aspak një gjë të tillë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje