Ky është parashikimi i motit për sot

Ky është parashikimi i motit për sot

Sot në vend do të mbajë mot kryesisht me diell, ndërsa pasdite në viset malore mund të ketë shtrëngata dhe shi.

Temperaturat minimale do të sillen nga 12 gradë Celsius deri në 16, e ato maksimale do të shkojnë deri në 30 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të pësojë rënie nën vlera normale.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje