Ledri Vula zbulon “profesionin” e tij para se të bëhej i njohur

Ledri Vula zbulon “profesionin” e tij para se të bëhej i njohur

Padyshim Ledri është ndër reperat më të dashur nga publiku dhe shumë i kërkuar.

Fama e tij vetëm shtohet, po ashtu edhe këngët në repertor. Dimë për të që është diplomuar për regji, por nuk e ka praktikuar. Për herë të parë ai ka zbuluar në një intervistë për ‘Jo Vetëm Modë’, që profesioni i parë që ka pasur është ndihmës trajner basketbolli për ekipin e fëmijëve dhe paguhej 20 euro.

Me këtë rast Ledri na njohu me pasionin e madh që ka për sportin e basketbollit. Me siguri edhe në rolin e ndihmës trajnerit duhet të ketë pasur sukses duke marrë parasysh fizikun e tij, por të qenit reper i shkon më tepër.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje