Leonora shkëlqen në fustan të zi me dekolte të hapur (FOTO)

Leonora shkëlqen në fustan të zi me dekolte të hapur (FOTO)

Njëra ndër artistet më të dashura për publikun, padyshim që është Leonora Jakupi.

Që nga fillimi i karrierës së saj, ajo është vlerësuar dhe përkrahur në punën që bën, ku tashmë rezulton suksese të mëdha.

Përpos prurjeve të njëpasnjëshme në muzikë, Leonora shpesh shfaqet edhe elegante. E tillë është edhe në fotografinë e fundit që ka shpërndarë me fansat në llogarinë personale, Instagram.

Me një fustan të zi dhe me dekolte mjaft të hapur, Jakupi thjesht mahnit me pamjen e saj.

Ndryshe, kënga e fundit e këngëtares së njohur është “E pa prekur”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje