Liburni takohet me kroatët

Liburni takohet me kroatët

Liburni nga Gjakova pas fitores me kampionin e Francës, skuadrën Garges, me rezultat 6:4, sot do të ketë edhe një përballje të fortë. Liburni takohet me kroatët e Nacional Zagreb që po ashtu kanë fituar në ndeshjen e parë në grupe 4-1.

Nacional Zagreb janë nikoqir të kësaj faze kualifikuese dhe do të jenë vendas. Nacional Zagreb dhe Liburni takohen sot nga ora 20:30. Liburni pas kësaj ndeshje do të takohet me armenët e Leo.

Klubi gjakovar me në krye futbollistin Halim Selmanaj kanë treguar formë të lartë deri më tani në këtë garë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje