Luana Vjollca duket super seksi në imazhin e fundit!

Luana Vjollca duket super seksi në imazhin e fundit!

E bukur, seksi dhe e talentuar.

Kush tjetër pos moderatores dhe këngëtares shqiptare, Luana Vjollca e cila befason gjithnjë me paraqitjet e saj. E tillë është edhe në këtë të fundit kur publikon një imazh në të cilin duket tejet joshëse dhe mahnitëse.

Madje, rrallë se e kemi parë ndonjëherë kaq bukur Luanën, transmeton Magazina al.

Pas mbarimit të sezonit të emisionit të saj “Shiko Kush Luan”, ajo po shijon tejet mase jetën.

Ka paralajmëruar se do kthehet fuqishëm në muzikë, por nuk kemi parë asgjë të re nga ajo.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje