Lulja e Medës ‘godet’ me këtë fotografi, sa joshëse duket ajo

Lulja e Medës ‘godet’ me këtë fotografi, sa joshëse duket ajo

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje të kombinuar jo shumë mirë si dhe grimi i është prishur…

 

 

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje