Majki në pushime me të dashuren, këto janë pamjet e para

Majki në pushime me të dashuren, këto janë pamjet e para

Majk është përfolur se është në lidhje të re, por asgjë nuk është konfirmuar nga vetë këngëtari.

Mirëpo, ai sot ka ndarë një foto me fansat e tij ka treguar se është duke i shijuar pushime, por ajo që ka marrë vëmendje është këmba e një femre e cila ka dal në foton e postuar ne rrjetin social Instagram të Majkut.

Fansat kanë reaguar menjëherë dhe kanë thënë që është këmba e të dashurës së re të Majkut, Melita Nushi.

 

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje