Marina Fara ju joshë me mëngjes me këtë pozë nga shtrati (Foto)

Marina Fara ju joshë me mëngjes me këtë pozë nga shtrati (Foto)

Duke qenë vajza e këngëtares së Eli Fara, emri i saj u bë mjaft i lakuar në media.

Flasim për bukuroshen nga Tirana, Marina Fara e cila shfaqet mjaft provokuese në çdo paraqitje.

Dita e saj fillon po me pamje provokuese!

Ajo sapo ka publikuar një fotografi nga shtrati, teksa e shohim të mbuluar vetëm me çarçaf, e që në pah ka nxjerrë gjoksin gjigant, duke zhvilluar kështu imagjinatën e meshkujve që e ndjekin, ku dhe komentet kanë qenë të shumta nga ana e tyre.

Kujtojmë se Marina Fara muaj më parë është ndarë nga i fejuari, fejesë kjo që zgjati vetëm dy muaj.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje