Me kë darkoi Ilir Meta gjatë vizitës në Kosovë? (Foto)

Me kë darkoi Ilir Meta gjatë vizitës në Kosovë? (Foto)

Një darkë jo zyrtare, i ka bërë bashkë liderët e Kosovës dhe atë të Shqipërisë. Ilir Meta i cili të martën u prit nga president i Kosovës Hashim Thaçi me ceremoni shtetërore, takoi gjatë ditës edhe zyrtarë të lartë të Kosovës.

Pas takimit bilateral me homologun e tij Hashim Thaçin, Meta zhvilloi një takim edhe me Ramush Haradinajn, Kadri Veselin.

Si duket në vazhdën e takimeve që u zhvilluan gjatë ditës, përfundoi edhe me një darkë jo zyrtare të martën.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje