Modelja kosovare ju ‘trondit’ me linjat trupore bombastike!

Modelja kosovare ju ‘trondit’ me linjat trupore bombastike!

Modelja nga Prizreni, Gjelbrona Gashi shquhet për linjat trupore bombastike që nuk përton t’i vë në pah.

Për opinionin e gjerë u bë e njohur që nga pjesëmarrja e saj në videoklipin e Capital T, me këngën ‘Ti je ma e mira’, e cila ishte protagoniste e klipit. Modelja Gashi, është tejet aktive në rrjetet sociale ku publikon imazhe të llojllojshme dhe mjaft provokuese.

Në këto fotografi që ‘Magazina.al’, ju sjellë ju mahnitë me format perfekte.

Ndryshe Gashi, ka qenë pjesë e fotosesioneve të ndryshme e madje edhe në videoklipe të artistave të mëdhenj shqiptarë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje