Modelja ruse çmend me gjoksin bombastik! Mban atë me duar

Modelja ruse çmend me gjoksin bombastik! Mban atë me duar

Modelja e njohur ruse, Viki Odintcova shquhet për linjat trupore bombastike.

E këto forma nuk përton ti shfaq edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale, sidomos në atë Instagram, ku ndiqet nga mijëra njerëz. Imazhi i fundit që ka shpërndarë e sjellë atë tejet të nxehtë, gjersa mban gjoksin me duar.

Vlen të ceket se, Odintcova është njëra ndër modelet më seksi dhe më të kërkuara në botë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje