Modelja ruse me foto përvëluese që në mëngjes (FOTO)

Modelja ruse me foto përvëluese që në mëngjes (FOTO)

Anasatasia Kvitko cilësohet të jetë njëra ndër modelet më seksi ruse.

Ajo shquhet për format trupore bombastike madje shumë nga njerëzit e quajnë Kim Kardashian i Rusisë. Në rrjetet sociale është mjaft aktive, ku publikon imazhe të shumta.

Kjo që ka publikuar së fundmi, ju lë pa mend që në mëngjes me këto linja trupore perfekte.

Shikojeni imazhin dhe binduni..

Vlen të ceket se modelja Kvitko, është e ndjekur nga më shumë se 8 milionë fansa në llogarinë e saj Instagram.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje