Modelja ruse që ju trondit me gjoks dhe të pasme kaq të...

Modelja ruse që ju trondit me gjoks dhe të pasme kaq të mëdha (FOTO)

Bukuroshja e njohur ruse, Anastasia Kvitko vazhdon të mbahet në super formë.

Ajo ka bërë disa fotografi së fundmi ku duket si gjithmonë në formë të shkëlqyer, teksa pozon në bikini. Rivalja e Kim Kardashian, edhe njëherë e ka dëshmuar se është shumë joshëse dhe seksi.

Me këto tipare kaq të veçanta ajo hyn në mesin e modeleve seksbomba, e më të komentuara në mediat rozë. Modelja 26 vjeçare vazhdon të mbajë një numër të madh të ndjekësve falë këtyre linjave.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje