Modelja ruse ua humb busullën me këtë paraqitje (Foto)

Modelja ruse ua humb busullën me këtë paraqitje (Foto)

Modelja ruse, Anastasia Kvitko vazhdon të provokojë pa ndalë.

Ajo njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar se ka një trup për çdo lëvdatë.

Në çdo paraqitje të saj nuk mungon ekspozimi i tepërt i linjave trupore për të cilat dhe mburret bukuroshja ruse.

Në paraqitjen e radhës në Instagram, ajo ka zhvilluar imagjinatën e meshkujve që e ndjekin, e veshur me fustan të bardhë ku në pah bien të pasmet bombastike.

Kujtojmë se Kvitko ka pas vetës mbi 7.8 milionë ndjekës në Instagram, dhe kjo falë paraqitjeve të saj “bombastike”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje