Modelja shqiptare ekspozon të pasmet e mëdha! Ja sa joshëse duket (FOTO)

Modelja shqiptare ekspozon të pasmet e mëdha! Ja sa joshëse duket (FOTO)

Njihet si një nga modelet më të kërkuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Aurela Hoxhën, e cila tanimë shquhet për jetën luksoze që shpesh e transmeton edhe përmes rrjeteve sociale.

Fiziku i saj i mrekullueshëm s’ka si të mos jetë pjesë e shtypit rozë. E në këtë imazhin e fundit që ka shpërndarë me mbi 400 mijë ndjekës, thjesht ju mahnit me dukjen e hatashme.

Me një maicë të shkurtër dhe me një palë xhinse, kjo fotografi e Aurelës ka marrë mbi 10 mijë pëlqime.

Modelja e famshme, vazhdon të jetë “single”, të paktën nuk ka treguar se ka ndonjë mashkull në jetën e saj

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje