Moderatorja shqiptare ju lë pa fjalë në imazhin e fundit! Ja si...

Moderatorja shqiptare ju lë pa fjalë në imazhin e fundit! Ja si duket

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri ka rrëmbyer shpesh vëmendjen e shtypit rozë.

E për këtë arsyet janë të shumta, lidhjet, veprimtaria e së fundmi edhe paraqitjet e zjarrta që bën. Kështu shfaqet edhe në imazhin e publikuar në Instagram, teksa tregon linjat perfekte në një fustan të zi.

Shikimi i saj magjepës bën që edhe më shumë të pëlqehet dhe komentohet nga 300 mijë ndjekësit që ka.

Ilda po ashtu u përfol edhe për lidhjen e saj të dashurisë me deputetin e PD-së, Klevis Balliu, por që nuk kishte asgjë zyrtare.

Ndryshe, ajo është një nga figurat më atraktive të DigitAlb.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje