Morena ju lë pa gjumë me imazhin e fundit, ekspozon gjoksin me...

Morena ju lë pa gjumë me imazhin e fundit, ekspozon gjoksin me të madhe!

Morena Taraku shquhet gjithnjë për jetën luksoze dhe fotosesionet unike që realizon.

Madje, ajo sjellë aq shpesh saqë në çdo fotografi të saj ju lë pa fjalë. E më së miri e dëshmon edhe në këtë të fundit, ku shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet.

Këto poza provokuese nuk ngurron të shpërndajë për fansat e shumtë që ka. E në llogarinë e saj, Instagram numëron mbi 680 mijë ndjekës.

Këngëtarja Taraku, përpos jetës luksoze nuk është edhe aq e angazhuar në muzikë. Kënga e fundit që ka lansuar është ‘SHLIF’.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje