Morena vazhdon të provokojë me foto nudo, ja si duket në vaskë...

Morena vazhdon të provokojë me foto nudo, ja si duket në vaskë me ujë (Foto)

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku ka qenë njëra prej femrave më të angazhuara këtë javë sa i përket rrjeteve sociale

Që nga e hëna Morena Taraku është duke sjell foto shumë të nxehta për fansat e saj. Ajo madje ka marrë guxim për të postuar fotografi ku shihet se është tërësisht e zhveshur derisa ka pozuar në Budapest në një vaskë.

 

Nuk dihet se cili është qëllimi që Morena e ka realizuar këtë fotosesion, por shihet se ai është shumë artistik dhe Morena paraqitet shumë seksi.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje