Motra lë në hije Kim Kardashianin, ju thyen.. zemrat! (Foto)

Motra lë në hije Kim Kardashianin, ju thyen.. zemrat! (Foto)

Kourtney dhe Kim Kardashian kanë reklamuar thuajse çdo ditë në rrjetet sociale format e tyre mahnitëse gjatë pushimeve në “Turks and Caicos”.

Këtë herë duket se mamaja e tre fëmijëve e ka lënë në hije “fenomenin” e reality show.

Kourtney, 38 vjeç, ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto duke ecur krahë motrës së saj Kim në plazh, ndërkohë që dukej e mrekullueshme me bikini ngjyrë blu.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje