Mourinho i shqetësuar për kontratat

Mourinho i shqetësuar për kontratat

Trajneri i Manchester United-it, Jose Mourinho, është i shqetësuar se sa gjatë po i merr kohë klubit të tij që t’ua ofrojë kontratat e reja Djajve të Kuq, raporton Daily Mail.

Përfaqësuesit për Anthony Martial dhe Marco Rojo janë takuar me klubin gjatë dhjetorit, por ende nuk iu janë ofruar marrëveshje të reja.

Përpos tyre, Juan Mata, Ander Herrera, Luke Shaw, Ashley Young dhe Daley Blind janë lojtarët e tjerë, kontratat e të cilëve skadojnë më 2019.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje