Mozzik dhe Loredana në kulmin e dashurisë, puthen publikisht (FOTO)

Mozzik dhe Loredana në kulmin e dashurisë, puthen publikisht (FOTO)

Mozzik dhe Loredana tash e sa kohë dashurinë e tyre po e shfaqin publikisht.

Ata tanimë janë bërë ndër çiftet më të përfolura, e më me stil në estradë. Së fundmi, reperi nga Ferizaji i ka dedikuar edhe këngë ’Madam’, të dashurës Loredana Zefit me pretekst se dikur e kishte tradhëtuar atë.

Megjithatë, dyshja janë në kulmin e dashurisë e kjo vërtetohet më së miri me imazhin e fundit teksa puthen publikisht.

Vlen të ceket se kënga “Madam”, ka pak ditë që është lansuar dhe ka marrë afro 5 milionë klikime.

 

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje