MTV shkruan për këngën e re të Elvanës

MTV shkruan për këngën e re të Elvanës

Elvana Gjata prej disa kohësh ka paralajmëruar se do të sjellë një bashkëpunim me reperin e famshëm Ty Dolla dhe dita erdhi. “Off guard” titullohet kënga në e studios Poo Bear.

Ty Dolla Sign është një nga reperët më të famshëm që ka sjellë këngë që kanë miliona klikime si: Psycho, Sëalla, F With U. Së fundmi duket se kënga është pëlqyer edhe në Poloni e cila i ka dedikuar një shkrim.

Në këtë aritkull është paraqitur edhe një historik dedikuar Elvanës, famës që ka në Shqipëri dhe përjekjet e saj në tregun ndërkombëtar! /albeu.com/

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje