Në bjeshkët e Gllogjanit për ditëlindjen e 50-të të Kryeministrit

Në bjeshkët e Gllogjanit për ditëlindjen e 50-të të Kryeministrit

Në 50 vjetorin e lindjes së Kryeministrit të vendit, familja Haradinaj ka vendosur ta kalojë në bjeshkët e Gllogjanit.

Ka qenë Anita – bashkëshortja e Ramush Haradinajt, ajo që ka postuar fotografi në rrjete sociale duke shkruar: ‘Ne bjeshket e Gllogjanit ne Shtedim e sfiduam sot forcen, moshen dhe dashurine!!! Ne nder te Ditelindjes dhe ne respekt te 15 vjetorit te marteses jemi ngjit me ecje per 3 ore! Gezuar, se kogja n’forme per 50 vjec Komandant’.

Përveç ditëlindjes, Ramushi e Anita festojnë edhe 15-vjetorin e martesës.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje