Në Gjakovë arrestohen tre persona për prostitucion

Në Gjakovë arrestohen tre persona për prostitucion

Dy femra dhe një mashkull janë arrestuar në Gjakovë pasiqë të njëjtit janë marrë me prostitucion.

Policia njofton se si prova materiale janë konfiskuar tre telefona mobilë.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarat janë dërguar në mbajtje, ndërsa dyshuari i tretë është liruar në procedurë të rregull.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje