Në këtë gjendje se keni parë asnjëherë velinën e Ermalit!

Në këtë gjendje se keni parë asnjëherë velinën e Ermalit!

Për të gjithë ne njihet si velina tek emisioni i komedianit shqiptar, ‘Xing me Ermalin.

Është fjala për bukuroshen nga Shqipëria, Kejvina Kthella që na shoqëron çdo javë me pyetje interesante dhe puntata të ndryshme.

Por, ajo shpesh di të shfaqet seksi dhe provokuese. E në këtë imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e saj Instagram, Kejvina zgjedh të duket më e thjeshtë, e madje tërësisht pa grim pamja e së cilës duket mjaft e freskët dhe mëse në formë.

Shikojeni imazhin në vazhdim.

 

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje