Në këto 3 fotografi artistike, Dafina fokus ka gjoksin!

Në këto 3 fotografi artistike, Dafina fokus ka gjoksin!

Stili i veçantë e bënë të jetë ndër artistet më të dalluara.

Është fjala për këngëtaren e njohur, Dafina Zeqiri e cila ka kohë që ka bërë debutimin në tregun ndërkombëtar.

Megjithatë, që nga fillimi i karrierës, Zeqiri ka bërë eksperimente të llojllojshme si në pamje ashtu edhe në dukje. Madje, nuk heziton të provojë të gjitha mënyrat veçse për t’u ndjerë komode në to.

Në rrjetet sociale është mjaft e ndjekur dhe pëlqehet nga më shumë se 780 mijë ndjekës, për të cilët publikon imazhe të llojllojshme. Këto 3 fotografitë e fundit të saj, thjeshtë nuk lënë vend as për imagjinatë ku shfaqet tejet artistike.

Kënga e fundit që ka lansuar është ‘Ti e din’, gjatë kohës kur ishte në Kosovë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje