Neymar, Real Madridit: Dua pagë më të madhe se Ronaldo

Neymar, Real Madridit: Dua pagë më të madhe se Ronaldo

Neymar u ka thënë në Real Madrid se ai duhet të paguhet më shumë se Cristiano Ronaldo dhe se çdo kush tjetër në botë, nëse e duan në skuadër.

Kështu shkruan gazeta Don Balon bazuar në burime, njofton Klan Kosova.

Sipas raportit të Don Balon pagan ë vit për Neymar parashihet të jetë diku rreth 50 milionë euro.

Shifër kjo gati dyfish më e madhe se paga aktuale e Cristiano Ronaldos.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje