Nga sot, mot më stabil dhe me diell

Nga sot, mot më stabil dhe me diell

Nga sot moti në vendin tonë do të jetë më stabil dhe kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 12 gradë Celsius deri në 14 gradë Celsius, e ato maksimale nga 27 gradë Celsius deri 29 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga krahu verior 1-5m/s.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje