Nisin punimet e rrugës nacionale M2, Milloshevë – Mitrovicë

Nisin punimet e rrugës nacionale M2, Milloshevë – Mitrovicë

Kanë nisur në mëngjesin e kësaj të hëne punimet për ndërtimin e rrugës nacionale M2, Milloshevë- Mitrovicë.

Kjo ky segment nacional, quhet ”Rruga e Tre Heronjve Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha”, njofton Klan Kosova.

Të pranishëm në ceremoninë e inaugurimit të nisjes së punimeve të kësaj rruge, ishin të pranishëm personalitete të larta shtetërore.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje