Një lajm i gëzueshëm për fansat e Getinjos!

Një lajm i gëzueshëm për fansat e Getinjos!

Reperi nga Ferizaji, Getinjo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri.

E mesa duket ai është në përgatitje të një kënge që do e lansoj këtë muaj. Në rrjetin social Instagram, ka publikuar një fotografi duke i vënë mbishkrimin.

“50”qi publikohet n’ket muaj SHKEPE MUHABETIN 🚀🚀 NEW SONG SE SHPEJTI 🙋🏻‍♂️”.

Kujtojmë që Getinjo dhe Mozzik janë larguar nga grupi ‘On Records’, që disa muaj, madje reperëve iu kanë fshirë këngët edhe nga kanali Youtube.

Bashkëpunimi i fundit që ka publikuar është ‘Flex’, së bashku me Fuegon. /Magazina.al./

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje