Nora tradhton Robertin

Nora tradhton Robertin

ashuria e tyre nisi vite më parë, njëri muzikant, Dndërsa tjetra këngëtare e njohur e skenës.

Sot pas 10 vitesh ata janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Nora Istrefi dhe Robert Berisha tashmë janë prindër të një vajze.

E ftuar në emisionin “Prive”, ajo u është përgjigjur 50 pyetjeve. Njëra prej tyre i kërkonte Norës të rrëfehej se cilin mashkull do të zgjidhte për të pirë një kafe.

Nora vendosi t’i përgjigjej duke thënë emrin e ish-presidentit amerikan: Barack Obama.

Nuk e dimë nëse Roberti e ka dëgjuar këtë përgjigje, duke qenë se Obama është një ndër meshkujt më të preferuar nga gjinia femërore./albeu.com/

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje